Social Virtual Event BBB (1.0.1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Node
el: Κόμβος

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: 5 minutes
el: 5 λεπτά

en: 10 minutes
el: 10 λεπτά

en: 15 minutes
el: 15 λεπτά

en: 30 minutes
el: 30 λεπτά

en: 45 minutes
el: 45 λεπτά

en: Asc
el: Αύξ
