Social Virtual Event BBB (1.0.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک
