Social Virtual Event BBB (1.0.1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Node
sk: Uzol

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Welcome message
sk: Uvítacia správa

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 10 minutes
sk: 10 minút

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 45 minutes
sk: 45 minút

en:  days
sk:  dni

en: Modal
sk: Modálny

en: Asc
sk: Vzostupne
