Social Virtual Event BBB (1.0.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Enable
te: చేతనించు

en: All
te: అన్నీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Welcome message
te: స్వాగత సందేశం
