Social Virtual Event BBB (1.0.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: ID
ur: شناخت

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
