Social Virtual Event BBB (1.0.2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Reset
et: Tühista

en: Node
et: Postitus

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en:  minutes
et:  minutit

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
