Social Virtual Event BBB (1.0.2) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Delete
ja: 削除

en: Value
ja: 値

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Reset
ja: リセット

en: Node
ja: ノード

en: All
ja: すべて

en: Block
ja: ブロック

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Welcome message
ja: 歓迎メッセージ

en: 5 minutes
ja: 5分

en: 10 minutes
ja: 10分

en: 15 minutes
ja: 15分

en: 30 minutes
ja: 30分

en:  minutes
ja:  分

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
