Social Virtual Event BBB (1.0.2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក
