Social Virtual Event BBB (1.0.2) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: 10 minutes
kn: ೧೦ ನಿಮಿಷಗಳು

en: 30 minutes
kn: ೩೦ ನಿಮಿಷಗಳು

en: Logout URL
kn: ಲಾಗೌಟ್ ಯೂ ಆರ್ ಎಲ್

en: Join meeting as moderator
kn: ಸಭೆಗೆ ಮಧ್ಯಸ್ಥಿಕೆದಾರನಾಗಿ ಸೇರಿ.
