Social Virtual Event BBB (1.0.2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Reset
nn: Sett til standard

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: 15 minutes
nn: 15 minuttar
