Social Virtual Event BBB (1.0.2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول
