Social Virtual Event BBB (1.0.2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: ID
sr: ИД

en: Block
sr: Блок

en: Sort by
sr: Сортирај по
