Social Virtual Event BBB (1.0.3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: ID
am: አይዲ

en: Block
am: ጥምር

en: Sort by
am: ደርድር
