Social Virtual Event BBB (1.0.3) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Node
bs: Nod

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
