Social Virtual Event BBB (1.0.3) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Delete
fr: Supprimer

en: Value
fr: Valeur

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Node
fr: Nœud

en: All
fr: Tout

en: Block
fr: Bloc

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Welcome message
fr: Message de bienvenue

en:  days
fr:  jours

en: Logout URL
fr: URL de déconnexion

en: All authenticated users
fr: Tous les utilisateurs authentifiés

en: Master
fr: Principal
