Social Virtual Event BBB (1.0.3) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Reset
he: איתחול

en: Node
he: פריט תוכן

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Welcome message
he: הודעת ברוכים הבאים

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 10 minutes
he: 10 דקות

en: 15 minutes
he: 15 דקות

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: 45 minutes
he: 45 דקות

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
