Social Virtual Event BBB (1.0.3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Node
hy: Նոդ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
