Social Virtual Event BBB (1.0.3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок
