Social Virtual Event BBB (1.0.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Node
ta: கணு

en: Block
ta: கட்டம்
