Social Virtual Event BBB (1.0.4) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Node
cs: Uzly

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
