Social Virtual Event BBB (1.0.4) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Reset
fi: Palauta

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en:  minutes
fi:  minuuttia

en: Master
fi: Isäntä
