Social Virtual Event BBB (1.0.5) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Reset
be: Скінуць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
