Social Virtual Event BBB (1.0.5) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Reset
eo: Restarigu

en: ID
eo: Identigilo

en: Node
eo: Nodo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
