Social Virtual Event BBB (1.0.5) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Reset
eu: Garbitu

en: ID
eu: IDa

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Welcome message
eu: Ongi etorri mezua

en: 5 minutes
eu: 5 minutu

en: 10 minutes
eu: 10 minutu

en: 30 minutes
eu: 30 minutu

en: Asc
eu: Goraka
