Social Virtual Event BBB (1.0.5) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Delete
id: Hapus

en: Value
id: Nilai

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: All
id: Semua

en: Block
id: Blok

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Asc
id: Urutan turun
