Social Virtual Event BBB (1.0.5) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Reset
os: Раздæрау
