Social Virtual Event BBB (1.0.5) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Delete
vi: Xóa

en: Value
vi: Giá trị

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: ID
vi: Mã

en: All
vi: Tất cả

en: Block
vi: Khối

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Welcome message
vi: Thông điệp chào mừng

en: 5 minutes
vi: 5 phút

en: 10 minutes
vi: 10 phút

en: 15 minutes
vi: 15 phút

en: 30 minutes
vi: 30 phút

en: Modal
vi: Cách thức

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
