Social Virtual Event BBB (1.0.5) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Value
da: Værdi

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Reset
da: Gendan

en: Node
da: Indholdselement

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Welcome message
da: Velkomstmeddelelse

en: 5 minutes
da: 5 minutter

en: 10 minutes
da: 10 minutter

en: 15 minutes
da: 15 minutter

en: 30 minutes
da: 30 minutter

en: 45 minutes
da: 45 minutter

en:  days
da:  dage

en:  minutes
da:  minutter

en: Asc
da: Stigende
