Social Virtual Event BBB (1.0.5) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Node
gl: Nodo

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Welcome message
gl: Mensaxe de benvida

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 10 minutes
gl: 10 minutos

en: 15 minutes
gl: 15 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos
