Social Virtual Event BBB (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: minutes
lt: minutės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Welcome message
lt: Pasisveikinimo žinutė

en: @count hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: @count day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: @count week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count savaičių

en: @count second | @count seconds
lt[0]: @count sekundė
lt[1]: @count sekundės
lt[2]: @count sekundžių
