Social Virtual Event BBB (1.0.5) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Node
sq: Nyjë

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar
