Social Virtual Event BBB (1.0.5) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Delete
ta: அழி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Reset
ta: மீளமை

en: Node
ta: கணு

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
