Social networks wall (2.1.6) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Display
be: Паказ

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Widget
be: Віджэт

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Weight for @title
be: Вага для @title
