Social networks wall (2.1.6) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Display
sr: Приказ

en: ID
sr: ИД

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
