Social networks wall (3.0.3) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Social networks
cs: Sociální sítě

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Display
cs: Zobrazit

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
