Social networks wall (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Social networks
is: Samfélagsmiðlar

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Display
is: Sýna

en: ID
is: Kenni
