Social Base (1.1.0) - en to pl translation catalogue (61 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Subject
pl: Tytuł

en: Actions
pl: Akcje

en: Language
pl: Język

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Comments
pl: Komentarze

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: unpublished
pl: nieopublikowane

en: Search
pl: Szukaj

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Files
pl: Pliki

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Submitted
pl: Przesłano

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Off
pl: Wyłączony

en: %time ago
pl: %time temu

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: group
pl: grupa

en: Close
pl: Zamknij

en: Edit group
pl: Edytuj grupę

en: Private message
pl: Wiadomość prywatna

en: Accept
pl: Akceptuj

en: @time ago
pl: @time temu

en: Topics
pl: Tematy

en: Posts
pl: Wpisy

en: current revision
pl: aktualna wersja

en: More options
pl: Więcej opcji

en: Join
pl: Dołącz

en: by
pl: dodany przez

en: Next page
pl: Następna strona

en: Leave group
pl: Opuść grupę

en: 1 member | @count members
pl[0]: 1 członek
pl[1]: @count członków
pl[2]: @count członków

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Edit content
pl: Edycja zawartości

en: Interests
pl: Zainteresowania

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Decline
pl: Odrzuć

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Created on
pl: Utworzono

en: This field is required
pl: To pole jest wymagane

en: Drag to re-order
pl: Chwyć, by zmienić kolejność

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Sort descending
pl: Sortuj malejąco

en: Sort ascending
pl: Sortuj rosnąco

en: User menu
pl: Menu użytkownika

en: Group type
pl: Typ grupy

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
pl: Zmień kolejność wierszy podając wartości numeryczne zamiast przeciągając.

en: Edit @label
pl: Edytuj @label

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: View profile
pl: Pokaż profil

en: You have unsaved changes.
pl: Masz niezapisane zmiany

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze żadnego typu treści. Aby utworzyć nowy typ treści przejdź do <a href="@create_content">tego formularza</a>.

en: Book traversal links for
pl: Odnośniki nawigacji książki

en: First page
pl: Pierwsza strona
