Social Base (1.3.1) - en to gl translation catalogue (61 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Content
gl: Contido

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: Language
gl: Idioma

en: Read more
gl: Ler máis

en: Comments
gl: Comentarios

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: unpublished
gl: sen publicar

en: Search
gl: Buscar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Menu
gl: Menú

en: Files
gl: Ficheiros

en: Last post
gl: Última entrada

en: Submitted
gl: Enviado

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: %time ago
gl: hai %time

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Forum
gl: Foro

en: Close
gl: Pechar

en: Edit group
gl: Editar o grupo

en: Hidden
gl: Oculto

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: @time ago
gl: fai @time

en: Topics
gl: Temas

en: Posts
gl: Entradas

en: current revision
gl: revisión actual

en: Join
gl: Unirse

en: by
gl: por

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Leave group
gl: Abandonar o grupo

en: 1 member | @count members
gl[0]: 1 membro
gl[1]: @count membros

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Edit content
gl: Editar contido

en: Path to custom logo
gl: Ruta ao logotipo personalizado

en: Featured
gl: Destacado

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Drag to re-order
gl: Arrastre para reordenar

en: Pagination
gl: Paxinación

en: User pictures in posts
gl: Imaxe do usuario nas suas entradas

en: User pictures in comments
gl: Imaxes do/a usuario/a nos comentarios

en: Sort descending
gl: Ordenar de maneira descendente

en: Sort ascending
gl: Ordenar de maneira ascedente

en: User menu
gl: Menú de usuario

en: User verification status in comments
gl: Estado de verificación de usuario nos comentarios

en: Group type
gl: Tipo de grupo

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
gl: Reordenar as filas por peso numérico en lugar de arrastrar.

en: Logo settings
gl: Configuración do logotipo

en: View profile
gl: Ver perfil
