Social Base (1.3.4) - en to et translation catalogue (71 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: E-mail
et: E-post

en: Content
et: Sisu

en: Group
et: Grupp

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: Language
et: Keel

en: Read more
et: Loe edasi

en: Comments
et: Kommentaarid

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: unpublished
et: avaldamata

en: Search
et: Otsing

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Menu
et: Menüü

en: Files
et: Failid

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Submitted
et: Vastatud

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Event type
et: Sündmuse tüüp

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Visibility
et: Nähtavus

en: %time ago
et: %time tagasi

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Close
et: Sulge

en: Hidden
et: Peidetud

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Topics
et: Teemasid

en: Posts
et: Postitusi

en: Contact information
et: Kontaktinfo

en: current revision
et: praegune redaktsioon

en: Schema
et: Skeem

en: More options
et: Rohkem valikuid

en: Join
et: Liitu

en: by
et: postitas

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Edit content
et: Muuda sisu

en: Path to custom logo
et: Kohandatud logo asukoht

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Favicon
et: Tunnusikoon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Drag to re-order
et: Lohista järjestuse muutmiseks

en: User pictures in posts
et: Postituse juures on kasutaja pilt

en: User pictures in comments
et: Kommentaari juures on kasutaja pilt

en: Add image
et: Pildi lisamine

en: Sort descending
et: Sorteeri kahanevas järjekorras

en: Sort ascending
et: Sorteeri kasvavas järjekorras

en: Author name
et: Autori nimi

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: User menu
et: Kasutajamenüü

en: User verification status in comments
et: Kasutaja tuvastamise tulemus kommentaarides

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
et: Reasta read lohistamise asemel ümber kaalude numbriliste väärtuste järgi.

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba

en: Logo settings
et: Logo seaded

en: Last page
et: Viimane leht

en: View profile
et: Vaata profiili

en: You have unsaved changes.
et: Sul on salvestamata muudatusi.

en: First page
et: Esimene leht

en: Use the logo supplied by the theme
et: Kasuta teemaga kaasas olevat logo

en: Use the favicon supplied by the theme
et: Kasutaja kujundusmalli tunnusikooni
