Social Base (2.1.3) - en to eo translation catalogue (37 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Content
eo: Enhavo

en: Subject
eo: Temo

en: Actions
eo: Agoj

en: Language
eo: Lingvo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Comments
eo: Komentoj

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Search
eo: Serĉu

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Menu
eo: Menuo

en: Files
eo: Dosieroj

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Forum
eo: Forumo

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: current revision
eo: aktuala revizio

en: by
eo: de

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Path to custom logo
eo: Vojo al propra emblemo

en: Drag to re-order
eo: Trenu por reordigi

en: User pictures in posts
eo: Bildoj de uzantoj en afiŝoj

en: User pictures in comments
eo: Bildoj de uzantoj en komentoj

en: User menu
eo: Uzanta menuo

en: User verification status in comments
eo: Stato de kontrolo de uzantoj en komentoj

en: Logo settings
eo: Agordo de emblemo
