Social Base (2.1.3) - en to nn translation catalogue (36 entries)

en: Home
nn: Heim

en: E-mail
nn: E-post

en: Content
nn: Innhald

en: Group
nn: Gruppe

en: Subject
nn: Emne

en: Actions
nn: Handlingar

en: Language
nn: Språk

en: Read more
nn: Les meir

en: Comments
nn: Kommentarar

en: On
nn: På

en: Search
nn: Søk

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Last post
nn: Siste innlegg

en: Off
nn: Av

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: %time ago
nn: %time sidan

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: group
nn: gruppe

en: Close
nn: Lukk

en: Edit group
nn: Rediger gruppe

en: Hidden
nn: Skjult

en: @time ago
nn: @time sidan

en: Topics
nn: Emner

en: Posts
nn: Innlegg

en: current revision
nn: denne utgåva

en: Join
nn: Meld inn

en: by
nn: av

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Featured
nn: Framheva

en: Drag to re-order
nn: «Dra og slepp» for å endre rekkefølgje

en: User menu
nn: Brukarmeny

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
nn: Sorter radene med numerisk vekting i staden for dra-og-slipp sortering.
