Social Base (2.2.2) - en to am translation catalogue (27 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Group
am: ቡድን

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Language
am: ቋንቋ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Tags
am: መለያዎች

en: Search
am: ፈልግ

en: Message
am: መልእክት

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Close
am: ዝጋ

en: Hidden
am: ድብቅ

en: @time ago
am: @time በፊት

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Path to custom logo
am: ወደ ብጁ አርማ የሚወስደው ዱካ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: User pictures in posts
am: የተጠቃሚ ምስሎች በተለጣፊዎች

en: User pictures in comments
am: የተጠቃሚ ምስሎች በአስተያየቶች

en: User verification status in comments
am: የተጠቃሚ መረጋገጫ ሁኔትን በአስተያየቶች

en: Logo settings
am: የአርማ ቅንብሮች
