Social Base (2.2.3) - en to dz translation catalogue (27 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Last post
dz: མཐའ་མཇུག་ལུ་འགྲེམ་སྐྱེལ་འབད་ཡོད་མི།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Forum
dz: གྲོས་གནས།

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།

en: Topics
dz: གནད་དོན་ཚུ།

en: Posts
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ།

en: current revision
dz: ད་ལྟོའི་བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: by
dz: གིས།

en: Go to first page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པམ་ནང་འགྱོ།

en: Go to last page
dz: མཇུག་གི་ཤོག་ལེབ་ནང་འགྱོ།

en: Path to custom logo
dz: སྲོལ་སྒྲིག་ལས་རྟགས་ལུ་འགྲུལ་ལམ།

en: User pictures in posts
dz: འགྲེམ་སྐྱེལ་ཚུ་ནང་ལག་ལེན་པའི་པར་ཚུ་འདུག

en: User pictures in comments
dz: བརྡ་བཀོད་ནང་ལག་ལེན་པའི་པར་ཚུ་འདུག
