Social Base (2.3.1) - en to kk translation catalogue (30 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Language
kk: Тіл

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Search
kk: Іздестіру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Menu
kk: Мәзір

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Visibility
kk: Көріну

en: Forum
kk: Форум

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: current revision
kk: соңғы ревизия

en: by
kk: кұрылған

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Path to custom logo
kk: Логотипке жететін жол

en: Drag to re-order
kk: Ретін ауыстыру үшін тінтуірмен орнын ауыстыра салыңыз

en: User pictures in posts
kk: Жазбалардағы қолданушы суреттері

en: User pictures in comments
kk: Пікірлердегі қолданушы суреттері
