Social Base (2.3.1) - en to kn translation catalogue (36 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Last post
kn: ಕೊನೆಯ ಲೇಖನ

en: Submitted
kn: ಸಲ್ಲಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: %time ago
kn: %time ಗಳ ಮೊದಲು

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Forum
kn: ಫಾರಮ್

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Accept
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: Topics
kn: ವಿಷಯಗಳು

en: Posts
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು

en: Contact information
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಮಾಹಿತಿ

en: Join
kn: ಸೇರು

en: by
kn: ಇಂದ

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Decline
kn: ತಿರಸ್ಕರಿಸು
