Social Base (2.4.10) - en to eu translation catalogue (52 entries)

en: Home
eu: Azala

en: E-mail
eu: E-posta

en: Content
eu: Edukia

en: Group
eu: Taldea

en: Subject
eu: Gaia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Tags
eu: Etiketak

en: unpublished
eu: argitaratu gabea

en: Search
eu: Bilatu

en: Message
eu: Mezua

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Menu
eu: Menua

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Submitted
eu: Bidalia

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: %time ago
eu: duela %time

en: Address
eu: Helbidea

en: group
eu: taldea

en: Forum
eu: Foroa

en: Close
eu: Itxi

en: Edit group
eu: Editatu multzoa

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: @time ago
eu: duela @time

en: Topics
eu: Gaiak

en: Posts
eu: Bidalketak

en: current revision
eu: Uneko berrikuspena

en: Content top
eu: Goiko edukia

en: by
eu: nork egina:

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Edit content
eu: Editatu edukia

en: Path to custom logo
eu: Norberaren logotipoaren bide-izena

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Content bottom
eu: Beheko edukia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Drag to re-order
eu: Arrastatu birantolatzeko

en: User pictures in posts
eu: Erabiltzailearen irudiak argitalpenetan

en: User pictures in comments
eu: Erabiltzailearen irudiak iruzkinetan

en: Author name
eu: Egilearen izena

en: User menu
eu: Erabiltzaile menua

en: User verification status in comments
eu: Erabiltzailearen egiaztapen egoera iruzkinetan

en: Logo settings
eu: Logoaren ezarpenak

en: You have unsaved changes.
eu: Gorde gabeko aldaketak dituzu.
