Social Base (2.4.2) - en to ne translation catalogue (42 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Group
ne: समूह

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Language
ne: भाषा

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Menu
ne: मेनु

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: %time ago
ne: %time अगाडी

en: Forum
ne: फोरम

en: Hidden
ne: लुकेको

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: Topics
ne: विषय

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: User pictures in posts
ne: लेखहरुमा प्रयोगकर्ताको तस्बिर

en: User pictures in comments
ne: कमेन्टमा प्रयोगकर्ताको तस्बिर

en: User verification status in comments
ne: कमेन्टमा प्रयोगकर्ता प्रमाणीकरण स्थिती

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ne: तपाईंले अहिलेसम्म कुनै पनि सामग्री प्रकारहरू सिर्जना गर्नुभएको छैन। नयाँ सामग्री प्रकार थप्न <a href="@create_content">सामग्री प्रकार सिर्जना पृष्ठ</a> मा जानुहोस्।

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ
