Social Base (2.4.6) - en to is translation catalogue (34 entries)

en: Home
is: Heim

en: E-mail
is: Teldupostur

en: Content
is: Innihald

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Actions
is: Gerðir

en: Language
is: Mál

en: Read more
is: Les meira

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: Tags
is: Frámerki

en: Search
is: Leita

en: Message
is: Boð

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Menu
is: Valmynd

en: Last post
is: Seinasti postur

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Visibility
is: Vísing

en: %time ago
is: %time síðani

en: Hidden
is: Krógvað

en: @time ago
is: @time síðani

en: Topics
is: Evni

en: Posts
is: Postar

en: current revision
is: núverandi útgáva

en: by
is: av

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Path to custom logo
is: Leið til tillagað búmerki

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: Drag to re-order
is: Drag til at umraða

en: User pictures in posts
is: Brúkaramyndir í postum

en: User pictures in comments
is: Brúkaramyndir í viðmerkingum
