Social Base (2.4.6) - en to ka translation catalogue (30 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Language
ka: ენა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Comments
ka: კომენტარები

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Files
ka: ფაილები

en: Last post
ka: ბოლო პოსტი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Off
ka: გამორთვა

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: %time ago
ka: %time-ის წინ

en: Forum
ka: ფორუმი

en: Hidden
ka: დამალული

en: @time ago
ka: @time წინ

en: Posts
ka: პოსტები

en: by
ka: ავტორი

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
