Social Base (2.4.9) - en to lt translation catalogue (64 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Content
lt: Turinys

en: Group
lt: Grupė

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Comments
lt: Komentarai

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: Search
lt: Paieška

en: Message
lt: Žinutė

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Menu
lt: Meniu

en: Files
lt: Failai

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Visibility
lt: Matomumas

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: group
lt: grupė

en: Forum
lt: Forumas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Edit group
lt: Redaguoti grupę

en: Private message
lt: Privati žinutė

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: current revision
lt: dabartinė versija

en: by
lt: pagal

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: 1 member | @count members
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Path to custom logo
lt: Kelias iki savito logotipo

en: Featured
lt: Svarbus

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Created on
lt: Sukurta

en: Drag to re-order
lt: Tempkite pertvarkymui

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: User pictures in posts
lt: Narių paveiksliukai įrašuose

en: User pictures in comments
lt: Narių paveiksliukai komentaruose

en: Sort descending
lt: Rūšiuoti mažėjančia tvarka

en: Sort ascending
lt: Rūšiuoti didėjančia tvarka

en: User menu
lt: Nario meniu

en: User verification status in comments
lt: Nario patvirtinimo būsena komentaruose

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
lt: Perrikiuoti eilutes pagal svorių reikšmes vietoj tempimo.

en: Logo settings
lt: Logotipo nustatymai

en: View profile
lt: Peržiūrėti profilį

en: You have unsaved changes.
lt: Turite neišsaugotų pakeitimų.
